Zwroty i reklamacje

Reklamacje

W przypadku wystąpienia wady towaru masz prawo i możliwość złożenia reklamacji w oparciu o rękojmię.

Reklamację najlepiej złożyć na adres e-mail: shop@atopikpolska.pl lub drogą pocztową na adres ul. Karola Kurpińskiego 74, 02-733 Warszawa.

Składając reklamację prosimy o odesłanie reklamowanego produktu, na adres:
New Angle Sp. z o.o. S.K.
ul. Kurpińskiego 74
02-733 Warszawa

Rozpatrzenie Twojej reklamacji (ustosunkowanie się do niej) nastąpi w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas Twojego zgłoszenia reklamacyjnego.

Więcej informacji na temat reklamacji znajdziesz w naszym Regulaminie. 

 

Zwroty

Zgodnie z obowiązującym prawem, jako konsument, masz 14 dni na zwrot towaru, bez podania jakiejkolwiek przyczyny*.

Od umowy możesz odstąpić, składając nam oświadczenie o odstąpieniu od umowy np. poprzez wiadomość e-mail przesłaną na adres: shop@atopikpolska.pl.

Zwracaną rzecz zwróć do nas niezwłocznie na adres: ul. Karola Kurpińskiego 74, 02-733 Warszawa, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpiłeś od umowy.

Dokonane przez Ciebie płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy na zasadach wskazanych w regulaminie zwrócimy Ci niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania od Ciebie oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

 

*Zgodnie z artykułem 38 p. 5 Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, zwrot nie przysługuje w odniesieniu do towarów, dostarczanych w zapieczętowanym opakowaniu, których po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Szczegółowe informacje na temat zwrotów znajdziesz w naszym Regulaminie.

 

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier ) już od 200,00 zł.
Naturalne kosmetyki z Finlandii

Atopik to w 100% naturalne kosmetyki pochodzące z Finlandii. Stworzone z myślą o osobach, których skóra jest szczególnie wrażliwa i delikatna. Stanowią idealną podstawę pielęgnacji dla wszystkich mierzących się z podrażnieniami, uczuleniami, czy nawet atopowym zapaleniem skóry. Te w pełni profesjonalne dermokosmetyki dzięki swoim bogatym recepturom wyróżniają się wyjątkową skutecznością. Niezwykłe formuły ukoją, nawilżą i ujędrnią nawet najbardziej wymagającą skórę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl